ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

بازاریابی اپلیکیشن چیست؟

با افزایش موبایل‌ها و تبلت‌ها و دستگاه‌های هوشمند و همچنین کاربران استفاده کننده از آن‌ّها در سرتاسر جهان، امروزه شاهد ظهور شیوه‌ی جدیدی در بازاریابی، با عنوان بازاریابی اپلیکیشن (بازاریابی اپلیکیشنی) هستیم که زیرشاخه‌ای از بازاریابی موبایلی به شمار می‌آید.

بازاریاب‌ها در تلاش‌اند تا با به‌کارگیری اپلیکیشن‌های شرکتی و سازمانی در فروشگاه‌های اپلیکیشنی و شناساندن آن به کاربران دستگاه‌های هوشمند، اپلیکیشن مربوط به صنعت و کسب‌و‌کار خود را در بین کاربران این دستگاه‌ها توسعه دهند و به این طریق برند خود را معرفی کنند.

از مزایای این روش می‌توان به هزینه پایین بازاریابی و تبلیغات، حجم مخاطبان بسیار بالا، تنوع در به‌کارگیری ت‌های بازاریابی، کسب درآمد مستقیم از اپلیکیشن، ارتباط دو جانبه با مخاطبان و مشتریان، پاسخ‌گویی سریع به نیازهای مشتری، تسهیل ارائه‌ی خدمات به مشتری و اشاره کرد.

شرکت‌ها و سازمان‌های زیادی وجود دارند که با استفاده از اپلیکیشن سازمانی خود،‌ به ایجاد ارتباط متقابل هر چه بیشتر بین سازمان و مشتریان هدف‌شان کمک می‌کنند؛ همچنین تعداد این سازمان‌ها روزبه‌روز در حال افزایش است.

با توجه به بازار رقابتی که در این نوع بازاریابی وجود دارد، داشتن یک اپلیکیشن مناسب، کاربرپسند و جذاب در سودآوری و میزان جذب مشتری، بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

بنابراین مهم است که شرکت‌ها و صاحبان کسب‌و‌کار برای ایجاد اپلیکیشن سازمانی خود، یک شرکت قابل اعتماد و باتجربه در توسعه و طراحی اپلیکیشن را انتخاب نمایند.

 مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

babak126 کالای ایرانی دانلود رایگان مجموعه بهترین ها کتاب هایی که می خوانیم بست اپ وصال هنر با هم ، راه با کیفیت و بهترین ها پوکه معدنی سفید و سبک بستان آباد و تبریز همچو شمع